Instagram Facebook

HANDCRAFTS by orphans

вироби від дітей та підлітків-сиріт з любов'ю

Ви хотіли б допомогти сиротам, та не знаєте як?

Вважаєте, що подарунки до свят раз на рік — це замало, та не рятує їхні життя? HANDCRAFTS by orphans. Придбайте вироби, які спеціально для вас роблять вихованці дитячих будинків зі всієї України у колаборації з найкращими майстрами та дизайнерами. Це гарні та якісні речі, що стануть у нагоді кожному.

Навіщо та про що цей проєкт?

Підлітки-сироти надзвичайно вразливі. На жаль, після виходу з дитячого будинку, найчастіше їх доля складається жахливо. Для того, щоб дати їм можливість змінити майбутнє на краще, ми створили проєкт HANDCRAFTS by orphans.

?

Діти самі навчаються створювати вироби, вкладають у них свою душу . Усі отримані кошти йдуть на освітню програму по підприємництву та фінансової грамотності. Таким чином, у них формується правильний шаблон мислення та вони отримують максимум інструментів, якими вони можуть скористатися після випуску з інтернатів.

160 

Додати до списку бажань

200 

Додати до списку бажань

200 

Додати до списку бажань

200 

Додати до списку бажань

200 

Додати до списку бажань

200 

Додати до списку бажань

Як долучитись?

Придбайте будь-який виріб HANDCRAFTS by orphans створений дітьми-сиротами. Кошти, зароблені від продажів, йдуть на розвиток освітніх програм для підлітків-сиріт. Ми ведемо чітку звітність таких витрат, бо понад 10 років працюємо з дітьми-сиротами для того, щоб змінити їх майбутнє. Таким чином ви допомагаєте не одній дитині, а багатьом, якісно покращити життя і мати шанс бути щасливішими та знайти своє покликання.

Проєкт «Handcrafts by Orphans» підтриманий Програмою ООН із відновлення та розбудови миру
та профінансований урядами Данії, Швеції та Швейцарії.