Instagram Facebook

27/01/2020

Як вплинути на майбутнє дітей-сиріт?

Це питання хвилює багато людей, однак, на превеликий жаль, глобальних рішень на сьогодні поки що не вироблено.
Тому, 09 жовтня 2019 року ми з командою приїхали у м. Харків, аби взяти участь у Hack for Locals, який зібрав понад півтори сотні учасників, які напрацьовували ідеї та прототипи у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості, аби знайти рішення, яке дасть сиротам шанс впливати на своє майбутнє і мати можливість допомогти собі самим після виходу із Інтернату.
Завдяки підтримці всіх учасників Хакатону, шановних суддів з UNDP, нам це вдалось. Рішення: соціальне підприємство«Handcrafts by Orphans» , яке об’єднає дітей-сиріт всієї України і дасть їм можливість розвити безліч навичок і заробити перші гроші, не виходячи із Інтернату.
Цей проект став переможцем!

Завдяки творчості Майстрів з виготовлення різноманітних хендмейд речей, які нас надихнули на таку ідею, ми створили програмний продукт – бот, за допомогою якого діти-сироти спільно з майстрами мають можливість покроково створювати різні вироби, які в подальшому будуть реалізовані на різноманітних платформах із продажу. Дякуємо всім майстрам, які прийняли участь у розробці контенту.
Ми проведемо безліч різноманітних майстер-класів, в рамках котрих діти-сироти будуть виготовляти різні вироби.
Результати їхньої творчості ми реалізовуємо на цьому сайті. Кошти від продажу йдуть на підлітків-сиріт.
Ми впевнені, що завдяки цьому, діти зможуть не тільки розвинути свої творчі навички, а і самостійно впливати на своє майбутнє!
Тому слідкуйте за нашими новинами та не забувайте, що тільки разом ми допоможемо дітям-сиротам побудувати щасливе майбутнє!

Проєкт «Handcrafts by Orphans» підтриманий Програмою ООН із відновлення та розбудови миру
та профінансований урядами Данії, Швеції та Швейцарії.