Instagram Facebook

Моя мета – змінити світ на краще

Вже 6 років я є частиною команди благодійного фонду, який допомогає дітям-сиротам. Ми проводимо для них табори, освітні програми з соціалізації та профорієнтації, вибудовуємо особисті взаємини з кожною дитиною.

Моє волонтерство почалося в той же час, як я почала працювати перукарем, а також з початком мого сімейного життя.  У мене була улюблена робота, яка мені подобалась. Але я шукала місце, де змогла би бути корисною, хотілось змінювати цей світ на краще. На одному заході я познайомилась з дівчинкою, яка займалася з дітьми-сиротами та відвідувала інтернати та дитячі будинки. Я дуже захотіла потрапити в команду і мене прийняли.

Моя перша поїздка – одна з найбільш пам’ятних подій в моєму житті!  Мені довірили вести урок у дітей 12-13 років.  Я довго готувалася.  Потрібно було підготувати розважальну програму з різними іграми, вироби, які можна було б зробити з дітками, придумати тему для уроку, що б їх зацікавити.  Це був перший досвід, перша зустріч і знайомство з дітьми! Безумовно, я дуже хвилювалася, але все пройшло найкращим чином, вдалося знайти з дітьми контакт! На уроці навіть довелося відхилитися від заданого плану, так як дітям хотілося простого, живого спілкування і вони засипали мене різними питаннями!  Покидаючи дитячий будинок, ми вже домовлялися про тему нашої наступної зустрічі.

Зараз, озираючись на весь пройдений шлях, я щаслива! Я знайшла свою унікальну команду, робота якої націлена на дітей і зосереджена на спілкуванні з ними, на дружбі.  Вибудовуючи особисті взаємини, ми ділимося своїми думками, почуттями, серцем та своїм життям з цими дітьми.

Кожна наша зустріч з дітьми дійсно особлива.  Яким би важким не був робочий тиждень, або жахливою і важкою дорога в дитячий будинок чи інтернат, ми завжди чекаємо цих зустрічей!  Ми відкладаємо абсолютно усе, починаючи з втоми, роботи, закінчуючи домашніми справами і негараздами, і повністю розчиняємось в кожному з них.  Адже коли торкаєшся життів цих дітей, ти не можеш залишитись незмінним.  Це стає окремою частиною твого життя. Ти щиро переживаєш з ними всі їх моменти життя, падіння і перемоги, біль і страх, любов і надію, їх мрії!  Дивлячись в очі дитини, яка з нетерпінням чекала на вашу зустріч, всі твої проблеми відходять на другий план. Натомість, діти віддають також частинку свого серця вам!

Робота з командою – теж особливий час.  Адже кожен унікальний сам по собі і коли ми об’єднуємося, це велика сила!  Ми не тільки вкладаємо в дітей і працюємо для них, а й дуже наповнюємо один одного!  Підтримка, загальний час, довіра, любов, загальна мета – все це робить нас командою, яка сміливо рухається до заданої мети!  А наша мета – змінити світ на краще, і допомога дітям, зокрема сиротам один з безлічі способів це зробити!

Проєкт «Handcrafts by Orphans» підтриманий Програмою ООН із відновлення та розбудови миру
та профінансований урядами Данії, Швеції та Швейцарії.