Instagram Facebook

Мета нашого служіння – змінювати мислення людей

Мене звати Світлана. Я волонтер Фонду «Orphan Education Club».

У квітні 2016 роки ми з сім’єю (з чоловіком і 2 дітьми) переїхали з міста Бердянськ у Новоайдар,  Луганської області.

 Ми залишили все, для того щоб допомагати людям, які потребують нашої допомоги.

Мета нашого служіння – змінювати мислення людей. Щоб діти не відчували себе нещасними, а кількість розбитих сімей, ранніх абортів і поранених сердець зменшувалася. І це не просто. Коли ти приходиш до цих дітей, бачиш їх біль в очах, бачиш як вони бояться, не довіряють. Вони обдурені, їх зраджували. Вони не знають що таке материнська любов. І це звичайно ж не може залишати твоє серце байдужим.

Ми намагаємося робити все, що в наших силах, щоб бачити щасливі обличчя дітей і зміни в їх життях. Прямо у себе вдома ми влаштовуємо зустрічі з дітками: проводимо тематичні заняття, граємо, дивимося навчальні мультики. Наш будинок завжди відкритий для них, в будь-який час доби. Вони знають, що тут їх люблять і завжди чекають. Що не дивлячись на будь-які втрати і труднощі в житті, у них є старші друзі, люди, яким вони важливі і цікаві. Вони це цінують і завжди відповідають нам взаємністю.

Ми віримо, що все що ми робимо, робимо не даремно. І далі тільки більше. Більше дітей, більше знайомств, більше дружби, більше позитивних результатів у нашій праці.

Проєкт «Handcrafts by Orphans» підтриманий Програмою ООН із відновлення та розбудови миру
та профінансований урядами Данії, Швеції та Швейцарії.