Instagram Facebook

Благодійні фонди України, які допомогають дітям-сиротам

БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ УКРАЇНИ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ДІТЯМ-СИРОТАМ

Що ми знаємо про дітей-сиріт? Вони навчаються в інтернатах та дитячих будинках так само як звичайні діти. Держава забезпечує їх житлом та надає певні кошти після закінчення. Але діти виходять з інтернатів та дитячих будинків зовсім непідготовленими до реалій життя. Коштів вистачає лише на перші кілька днів виживання. Але вони про це не кричать, адже у них немає голосу та за ними не стоять батьки. Вони хочуть розчинитися та бути непомітними, оскільки вважають себе не такими як усі. 

На сьогоднішній день, в Україні існують благодійні фонди, які намагаються усіма силами вплинути на долі та життя дітей-сиріт та допомогти їм у соціальній адаптації після виходу з інтернатів та дитячих будинків.

Одним з таких благодійних фондів є ми –  Orphan Education Club Ukraine. Ми надаємо допомогу дітям сиротам з 1995 року. Змінити життя дітей сиріт України на краще –  наша  головна ціль та покликання. Ми зібрали навколо себе людей, які не тільки мають одну ціль, одну мету та одне бачення, але й чітко знають як допомогти дитині-сироті в соціальній адаптації та подальшому працевлаштуванні. Вже багато років ми добре виконуємо свою роботу і діти    сироти вступають до навчальних закладів цивілізованими, з розумінням ким саме вони хочуть стати і як цього досягти. Сьогодні ми маємо багато успішних історій, якими з задоволенням будемо з вами ділитися.

Однією з таких є історія Олександра. Олександр – сирота, який жив у інтернаті більше 10 років. Зараз йому 30 років і він щаслива людина. Працює електриком і дуже успішно. Однак так було не завжди. Життя в інтернаті було досить складне. Олександр весь час зіштовхувався з жорстокістю самих вихованців по відношенню до себе, несправедливістю та байдужістю вихователів, та й усіх загалом. Ми допомоги йому та взяли у нашу освітню програму, яка дозволила йому стати гарною людиною та повноцінним членом суспільства. І таких як Олександр багато. І ми робимо усе, для того аби таких історій ставало дедалі більше.  

Проєкт «Handcrafts by Orphans» підтриманий Програмою ООН із відновлення та розбудови миру
та профінансований урядами Данії, Швеції та Швейцарії.